BCS-TIP8401IR-Ai
3.241,05 zł
22 w magazynie
Opis
Kamera IP tubowa 4Mpx marki BCS Line. Przetwornik 1/1.8″ CMOS z obiektywem motozoom 2.7~12mm.
Informacje dodatkowe
| Typ kamery | Tuba |
|---|---|
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| RAM | 1GB |
| ROM | 128MB |
| Pobór mocy | Max 10.9W |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TIP8401IR-Ai |
| Piksele | 2688(H)×1520(V) |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Strumień główny | 2688×1520(1~25/30fps) 2560×1440(1~25/30fps) 1920×1080(1~50/60fps) |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Ai - Mapa ciepła | Tak |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) /1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) /CIF(352×288/352×240) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~12 mm |
| Apertura | F1.8 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~16fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps~8192 Kbps H.265: 19 Kbps~8192 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| &Zasilanie | PoE |
| Przetwornik | 1/1.8'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Waga | 1.1 kg |
| Oświetlacz | 50m |
| Wejście audio | 1 |
| Detekcja ruchu | 4 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Ai - Liczenie osób | Tak |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Kąt widzenia | H: 114°~47° V: 62°~26° |
| Wymiary | 273.2×95×95mm |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Elektroniczna Stabilizacja Obrazu | EIS |
| Czułość kamery | 0.003Lux(Color,F1.8) 0.0003Lux(F1.8,B/W) 0Lux(F1.8,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 140dB |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / AAC |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) / ePoE |
| Kolor obudowy | Biały |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| Ai - Detekcja twarzy | Tak |
| Ilość strumieni | 3 |
| Wyjście audio | 1 |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, SNMP |
| Strumień drugi | 704×576/704×480(1~25/30fps) 704×576/704×480(1~50/60fps) |
| Ai - Metadane | Tak |
| DORI | Detect 58~131m / Observe 23~52m / Recognize 12~26m / Identify 6~13m |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(140dB) / SSA |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Stabilizacja Obrazu | Electronic (EIS) |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.