BCS-TIP7401ITC-III
8.881,83 zł
25 w magazynie
Opis
Kamera IP tubowa 4 Mpx z funkcją ARTR.
Informacje dodatkowe
| Nazwa Urządzenia | BCS-TIP7401ITC-III |
|---|---|
| Typ kamery | Tuba |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2688(H)×1520(V) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Czułość kamery | 0.002Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Wejście alarmowe | 3 |
| Wyjście alarmowe | 3 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 128GB |
| Przetwornik | 1/1.8'' CMOS |
| Strumień drugi | 1280×720(1~25/30fps) 704×576/704×480/352×288/352×240(1~25/30fps) |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Ogniskowa | 10~50 mm |
| Apertura | F1.33 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 5× |
| Kąt widzenia | H: 40.55°~9.33° V: 22.7°~5.3° D: 46.6°~10.63° |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Ilość strumieni | 2 |
| Bitrate | H.264B/H.264H/H.264M/H.265: 20~32768Kbps MJPEG: 512~65536 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.264M / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000 Mbps |
| Zgodność | ONVIF |
| &Zasilanie | PoE |
| Pobór mocy | Max 20W |
| WDR | 96dB |
| Kompensacja tła | WDR(96dB) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / 24VAC / PoE(802.3at) |
| Kolor obudowy | Biały |
| Dodatkowe interfejsy | 2×RS485, RS232, BNC |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Strumień główny | 2688×1520(1~25/30fps) 1920×1080(1~25/30fps) 1280×720(1~25/30fps) |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 30m |
| Warunki pracy | -30°C~+65°C max 95% RH |
| Wymiary | 515.2×124.7×183.2mm |
| Waga | 1.9 kg |
| Ai - ARTR | Tak |
| Migawka | Auto / manual 1/50~1/10000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) /CIF(352×288/352×240) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.