BCS-TIP6201ITC-III
5.976,57 zł
Brak w magazynie
Opis
Kamera IP tubowa 2Mpx marki BCS LINE. Przetwornik 1/2.8″ CMOS z obiektywem motozoom 3.2~10.5mm z funkcją ARTR.
Informacje dodatkowe
| Wyjście audio | 1 |
|---|---|
| Strumień główny | 1920×1080/720P(1~25/30fps) |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 3× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kompensacja tła | WDR(96dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/50~1/10000s |
| Kąt widzenia | H: 108.1° ~30.3° V: 56.3° ~17.1° D: 130.9° ~34.8° |
| WDR | 96dB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TIP6201ITC-III |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Zgodność | ONVIF |
| &Zasilanie | PoE |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / 24VAC / PoE |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Pobór mocy | Max 20W |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Strumień drugi | 1280×720/704×576/704×480/352×288/352×240 |
| Waga | 1.9 kg |
| Ai - ARTR | Tak |
| Focus | Auto / manual |
| Obiektyw | Motozoom |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Ilość strumieni | 2 |
| Wejście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 3 |
| Wyjście alarmowe | 3 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 128GB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485, RS232, BNC |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Oświetlacz | 12m |
| Ogniskowa | 3.2~10.5 mm |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Bitrate | H.264B/H.264M/H.264H/H.265: 32~32768Kbps MJPEG: 512~65536Kbps |
| Kompresja wideo | H.264B / H.264M / H.264H / H.265 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -30°C~+65°C max 95% RH |
| Wymiary | 486.7×124.3×185.5mm |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.