BCS-TIP5501IR-V-E-Ai
2.109,45 zł
19 w magazynie
Opis
Kamera IP tubowa 5Mpx marki BCS LINE. Przetwornik 1/2.7″ CMOS z obiektywem motozoom 2.7~13.5mm.
Informacje dodatkowe
| System skanowania | Progressive Scan |
|---|---|
| Piksele | 2592(H)×1944(V) |
| Kąt widzenia | H: 99°~26° V: 72° ~20° D: 133° ~33° |
| Przetwornik | 1/2.7'' CMOS |
| RAM | 512MB |
| Strumień główny | 2592×1944(1~20fps) 2688×1520(1~25/30fps) |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.7~13.5 mm |
| Apertura | F1.5 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Ilość strumieni | 3 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 244.1×79×75.9mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TIP5501IR-V-E-Ai |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| &Zasilanie | PoE |
| Pobór mocy | Max 9.8W |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Rozdzielczości | 5M(2592×1944) / 4M(2688×1520) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| DORI | Detect 64~222m / Observe 26~89m / Recognize 13~44m / Identify 6~22m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.5) 0Lux(F1.5,IR) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps)/704×480(1~30fps) |
| Strumień trzeci | 1280×720(1~25/30fps) |
| Zoom optyczny | 4× |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Bitrate | H.264: 3 Kbps~8192 Kbps H.265: 3 Kbps~8192 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 60m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / AAC |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, 802.1x, SNMP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.