BCS-TA58VSR5
687,57 zł
28 w magazynie
Opis
Kamera 4-systemowa tubowa 8Mpx, przetwornik 1/1.8″ CMOS z obiektywem motozoom 3.6~10mm.
Informacje dodatkowe
| Rozdzielczości | 8M(3840×2160)@15fps |
|---|---|
| Pobór mocy | Max 10W |
| Przetwornik | 1/1.8'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | – 20°~+60° max 95% RH |
| Waga | 1 kg |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Wymiary | Ø270×82×93mm |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ kamery | Tuba |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 3× |
| Kąt widzenia | H: 48°~123° |
| Czułość kamery | 0.01Lux(F1.2,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 3.6~10 mm |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TA58VSR5 |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Auto/manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| &Zasilanie | 12V DC |
| Migawka | Auto / manual |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Wyjście audio | 1 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.