BCS-TA12FR3
252,15 zł
11 w magazynie
Opis
Kamera tubowa 4w1 2Mpx z obiektywem stałoogniskowym 2.8mm, przetwornik 1/2.7″ SONY CMOS.
Informacje dodatkowe
| Przetwornik | 1/2.7'' CMOS |
|---|---|
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Iris | Stały |
| Stosunek S/N | 65dB |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Czułość kamery | 0.02Lux(F1.9,30IRE) 0Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Typ kamery | Tuba |
| Obrót obrazu | Mirror |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Apertura | F1.9 |
| Redukcja szumów | 2D DNR |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Kąt widzenia | H: 101° V: 54° D: 119° |
| Migawka | Auto / manual 1/25(30)s~1/100000s |
| Obiektyw | Stały |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Oświetlacz | 30m |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| DORI | Detect 39m / Observe 15m / Recognize 8m / Identify 4m |
| WDR | DWDR |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Maski prywatności | 8 |
| &Zasilanie | 12V DC |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Pobór mocy | Max 3.3W |
| Warunki pracy | – 40°~+60° max 95% RH |
| Wymiary | 174.5×72.3×70.6mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Mikrofon | Tak |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Kolor obudowy | Biały |
| Focus | Stały |
| Rozdzielczości | CVI: 2M(1920×1080)@25/30fps 720P(1280×720)@25/30/50/60fps AHD: 2M(1920×1080)@25/30fps 720P(1280×720)@25/30fps TVI: 2M(1920×1080)@25/30fps 720P(1280×720)@25/30/50/60fps CVBS: 960H(960× 576/960×480) |
| Nazwa Urządzenia | BCS-TA12FR3 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.