BCS-SDHC4232-IV
7.120,47 zł
16 w magazynie
Opis
BCS-SDHC4232-IV
BCS UNIVERSAL
Kamera 4-systemowa PTZ 4Mpx, przetwornik 1/2.8″ STARVIS z obiektywem motozoom 4.5~144mm i zoomem optycznym 32x.

- Apertura: F1.6~4.0
- DORI: Detect 1986m / Observe 785m / Recognize 398m / Identify 198m
- Akcesoria w zestawie: Uchwyt ścienny, adapter APTZ1, zasilacz 24VDC
- Wyjście alarmowe: 1
- Dodatkowe interfejsy: RS485
- Maski prywatności: 24
- &Zasilanie: 24V AC
- Pobór mocy: Max 22W
- Kolor obudowy: Biały
- Klasa szczelności IP: IP66
- Wymiary: Ø186×309mm
- Waga: 3.9 kg
- Prędkość PAN: 0.1°/s~300°/s (400°/s preset)
- Prędkość TILT: 0.1°/s~200°/s (300°/s preset)
- Zakres PAN: 0°~360°
- Zakres TILT: -15°~90° auto-flip
- Obsługa: Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Oświetlacz: 150m
- Wejście audio: 1
- Wejście alarmowe: 2
- Warunki pracy: – 40°~+70° max 95% RH
- Rodzaj zasilania: 24V AC
- Nazwa Urządzenia: BCS-SDHC4232-IV
- Typ kamery: PTZ
- Standard transmisji: HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS
- Rozdzielczość: 2 Mpx
- Przetwornik: 1/2.8” CMOS STARVIS
- System skanowania: Progressive Scan
- Piksele: 1920(H)×1080(V)
- Obiektyw: Motozoom
- Ogniskowa: 4.5~144 mm
- Focus: Auto/manual
- Iris: Auto/manual
- Zoom optyczny: 25×
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- Kąt widzenia: H: 60.14°~2.75° V: 34.41°~1.54° D: 68.23°~3.16°
- Czułość kamery: 0.005Lux(F1.6) 0.0005Lux(B/W,F1.6) 0Lux(B/W,IR)
- WDR: 120dB
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Migawka: Auto / manual 1/3s~1/100000s
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Redukcja szumów: 3D DNR
- Obrót obrazu: Mirror, flip 180°
- Rozdzielczości: 2M(1920×1080)@25/30fps 720P(1280×720)@25/30/50/60fps
Informacje dodatkowe
| Apertura | F1.6~4.0 |
|---|---|
| DORI | Detect 1986m / Observe 785m / Recognize 398m / Identify 198m |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny, adapter APTZ1, zasilacz 24VDC |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Dodatkowe interfejsy | RS485 |
| Maski prywatności | 24 |
| &Zasilanie | 24V AC |
| Pobór mocy | Max 22W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Wymiary | Ø186×309mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Prędkość PAN | 0.1°/s~300°/s (400°/s preset) |
| Prędkość TILT | 0.1°/s~200°/s (300°/s preset) |
| Zakres PAN | 0°~360° |
| Zakres TILT | -15°~90° auto-flip |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 150m |
| Wejście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Warunki pracy | – 40°~+70° max 95% RH |
| Rodzaj zasilania | 24V AC |
| Nazwa Urządzenia | BCS-SDHC4232-IV |
| Typ kamery | PTZ |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS STARVIS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 4.5~144 mm |
| Focus | Auto/manual |
| Iris | Auto/manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Kąt widzenia | H: 60.14°~2.75° V: 34.41°~1.54° D: 68.23°~3.16° |
| Czułość kamery | 0.005Lux(F1.6) 0.0005Lux(B/W,F1.6) 0Lux(B/W,IR) |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3s~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, flip 180° |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080)@25/30fps 720P(1280×720)@25/30/50/60fps |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.