BCS-RD
222,63 zł
15 w magazynie
Opis
BCS-RD
BCS Line
Adapter do kamer serii BCS LINE

- Waga: 1 kg
- Kolor obudowy: Biały
- Wykonanie: Aluminium
- Obciążenie max: 7 kg
- Gwint: G3/2”
- Nazwa Urządzenia: BCS-RD
- Typ urządzenia: Rura
- Wymiary: Ø53mm×420mm
- Warunki pracy: -40°C~+60°C max 90% RH
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Wykonanie | Aluminium |
| Obciążenie max | 7 kg |
| Gwint | G3/2'' |
| Nazwa Urządzenia | BCS-RD |
| Typ urządzenia | Rura |
| Wymiary | Ø53mm×420mm |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 90% RH |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.