BCS-PAN1401G-S
1.402,20 zł
7 w magazynie
Opis
Panel zewnętrzny.
Informacje dodatkowe
| Podświetlanie kamery | IR |
|---|---|
| Typ gniazda Ethernet | Adapter w komplecie |
| Kolor panela | Grafitowy |
| Wymiary panela(mm) | 182×101×30 |
| Waga panela(g) | 660 |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Wsparcie aplikacji mobilnej | Tak |
| Materiał wykonania | Stop aluminium |
| Warunki pracy (temperatura) | -40°C ~ +60°C |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czytnik palców | Nie |
| Nazwa Urządzenia | BCS-PAN1401G-S |
| Wyjście alarmowe | Nie |
| Typ urządzenia | Panel zewnętrzny |
| Ilość przycisków wywołania | 1 |
| Rodzaj systemu | IP |
| Czytnik zbliżeniowy | Tak, Mifare 13.56MHz |
| Ilość kodów otwarcia drzwi | Nie dotyczy |
| Podłączenie sieci | LAN |
| Rodzaj zasilania panela | 12V DC / PoE(802.3at/af/passive) |
| Wyjście przekaźnikowe | NO/NC/COM |
| Wyjście RS485 do podłączenia modułu BCS-MODKD2 | Tak |
| Wyjście zasilające 12V | Nie |
| Klasa wandaloodporności | IK08 |
| Max pobór mocy | 7W |
| Ilość obsługiwanych lokali | 1 |
| Diody informacyjne | Nie |
| Wyjście Wiegand | Nie |
| Klawiatura | Nie |
| Wyświetlacz | Nie |
| Przetwornik kamery | 1/2.8'' |
| Rozdzielczość kamery | 720p |
| Kompresja wideo kamery | H.264 |
| Wsparcie Onvif | Zależnie od wersji |
| Kąt widzenia kamery poziomo | 140 |
| Obiektyw panela | 1.9 |
| Regulacja obiektywu (prawo/lewo) | Nie |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.