BCS-P-TIP54FSR5-Ai2
1.592,85 zł
8 w magazynie
Opis
Kamera IP tubowa 4Mpx z serii BCS Point.
Informacje dodatkowe
| System skanowania | Progressive Scan |
|---|---|
| Kompresja audio | G.711 |
| Wejście alarmowe | 1 |
| WDR | 120dB |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Dzień/noc | ICR |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP |
| Maski prywatności | 4 |
| Strumień drugi | 1920v1080/1280×720/720×576/640×360/704×288/352×288(30fps) |
| Rozdzielczości | 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288) |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-TIP54FSR5-Ai2 |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/1.8'' CMOS |
| DORI | Detect 60m / Observe 24m / Recognize 12m / Identify 6m |
| Czułość kamery | 0.001Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Stosunek S/N | 55dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| &Ai - Liczenie osób | Tak |
| Pobór mocy | Max 8.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rodzaj oświetlacza | IR |
| Oświetlacz | 50m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Strumień główny | 2688×1520/2560×1440/2304×1296/1920×1080/1280×720(30fps) |
| Obiektyw | Stały |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Strumień trzeci | 720×576/640×360/704×288/352×288(30fps) |
| Piksele | 2688(H)×1520(V) |
| Apertura | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 94.7°, V: 49.6° D: 116.5° |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 245×86×86mm |
| Waga | 0.9kg |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| &Ai - Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| Ai - Detekcja twarzy | Tak |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.