BCS-P-SIP4225SR15-Ai2
4.372,65 zł
5 w magazynie
Opis
BCS-P-SIP4225SR15-Ai2
BCS POINT
- Kamera IP obrotowa 2Mpx
- Przetwornik 1/2.8″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Zgodność z NDAA
- Obiektyw motozoom 5~125mm
- Zoom optyczny 25x
- WDR120dB
- IR 150m
- Alarm 2/1, audio 1/1
- Obudowa IP66
- Wbudowane funkcje inteligentne

- Obiektyw: Motozoom
- Przetwornik: 1/2.8” CMOS
- System skanowania: Progressive Scan
- Ogniskowa: 5~125 mm
- Apertura: F 1.5~F3.0
- Focus: Auto / manual
- Piksele: 1920(H)×1080(V)
- Iris: Auto / manual
- Zoom optyczny: 25×
- Zoom cyfrowy: 16×
- DORI: Detect 85~1707m / Observe 34~683m / Recognize 17~341m / Identify 8~171m
- Obrót obrazu: Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
- &Ai – Rozpoznawanie obiektów: Tak
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Kompresja audio: G.711U / G.711A
- Wejście alarmowe: 2
- Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Maski prywatności: 24
- &Ai – Detekcja twarzy: Tak
- Warunki pracy: -40°C~+65°C max 95% RH
- Wymiary: Ø220mm×370mm
- Waga: 3.3 kg
- Ai – Ochrona perymetryczna: Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii
- Ai – Rozpoznawanie obiektów: Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu.
- Ai – Liczenie osób: Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- &Ai – Ochrona perymetryczna: Tak
- Kolor obudowy: Biały
- Pobór mocy: Max 25W
- Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3at)
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
- Zgodność: ONVIF(S/G/T)
- &Zasilanie: PoE
- Klasa szczelności IP: IP66
- Prędkość PAN: 2°/s~75°/s(180°/s preset)
- Akcesoria w zestawie: Adapter PTZ, zasilacz 12VDC
- Prędkość TILT: 2°/s~75°/s(80°/s preset)
- Zakres PAN: 0°~360°
- Zakres TILT: -15°~90° auto-flip
- Auto tracking: Tak
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
- Stosunek S/N: 52dB
- Strumień główny: 1920×1080 / 1280×720(25/30fps)
- Strumień drugi: 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps)
- Strumień trzeci: 720×576 / 640×360 / 704×288 / 352×288 (25/30fps)
- Bitrate: 128Kbps~16Mbps
- Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
- Kąt widzenia: H:54.37°~2.68° V:32.23°~1.51° D:66.88°~3.16°
- Nazwa Urządzenia: BCS-P-SIP4225SR15-Ai2
- Czułość kamery: 0.001Lux(F1.5,AGC) 0Lux(B/W,IR)
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- WDR: 120dB
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Migawka: Auto / manual 1~1/100000s
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Redukcja szumów: 2D/3D DNR
- Ilość strumieni: 3
- Typ kamery: PTZ
- Rozdzielczość: 2 Mpx
- Rozdzielczości: 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / CIF(352×288)
- Detekcja ruchu: 4
- Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 6kV
- &Ai – Liczenie osób: Tak
- Ai – Detekcja twarzy: Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy
- Protokoły: IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS
- Oświetlacz: 150m
- Wyjście alarmowe: 1
- Gniazdo karty pamięci: MicroSD 256GB
- Dodatkowe interfejsy: RS485
- NDAA: National Defense Authorization Act
Informacje dodatkowe
| Obiektyw | Motozoom |
|---|---|
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Ogniskowa | 5~125 mm |
| Apertura | F 1.5~F3.0 |
| Focus | Auto / manual |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| DORI | Detect 85~1707m / Observe 34~683m / Recognize 17~341m / Identify 8~171m |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711U / G.711A |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Maski prywatności | 24 |
| Warunki pracy | -40°C~+65°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø220mm×370mm |
| Waga | 3.3 kg |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| Kolor obudowy | Biały |
| Pobór mocy | Max 25W |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3at) |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| &Zasilanie | PoE |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Prędkość PAN | 2°/s~75°/s(180°/s preset) |
| Akcesoria w zestawie | Adapter PTZ, zasilacz 12VDC |
| Prędkość TILT | 2°/s~75°/s(80°/s preset) |
| Zakres PAN | 0°~360° |
| Zakres TILT | -15°~90° auto-flip |
| Auto tracking | Tak |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Strumień główny | 1920×1080 / 1280×720(25/30fps) |
| Strumień drugi | 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Strumień trzeci | 720×576 / 640×360 / 704×288 / 352×288 (25/30fps) |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Kąt widzenia | H:54.37°~2.68° V:32.23°~1.51° D:66.88°~3.16° |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-SIP4225SR15-Ai2 |
| Czułość kamery | 0.001Lux(F1.5,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Ilość strumieni | 3 |
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / CIF(352×288) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | TVS 6kV |
| &Ai - Liczenie osób | Tak |
| Ai - Detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS |
| Oświetlacz | 150m |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Dodatkowe interfejsy | RS485 |
| NDAA | National Defense Authorization Act |


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.