BCS-P-NVR6416-4KR
24.598,77 zł
24 w magazynie
Opis
BCS-P-NVR6416-4KR
BCS POINT
- 64 kanałowy rejestrator IP
- Zgodność z NDAA
- Obsługa 16 dysków twardych
- RAID
- Obsługa kamer IP 12Mpx
- Alarm 24/8, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/HDMI/VGA
- Zasilanie redundantne

- Pasmo wejściowe: 384Mbps
- Pasmo wyjściowe: 384Mbps
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- System: IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Kanały: 64
- Dyski: 16
- Pojemność dysku: 16 TB
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264
- Wyjścia wideo: HDMI4K/HDMI/VGA
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Wyjście audio: 1
- Kompresja audio: G.711A / G.711U
- Wejście alarmowe: 24
- Wyjście alarmowe: 8
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Nazwa Urządzenia: BCS-P-NVR6416-4KR
- &RAID: Tak
- Typ RAID: 0/1/5/6/10/50/60
- Hot swap: Tak
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
- Sieć: 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Użytkownicy: 128
- Wejście audio: 1
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Interfejsy: 4×USB3.0, miniSAS, 12VDC out
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9/16/32 (3/4/5/7/9/10/12/16/32 tryb korytarzowy)
- Odtwarzanie: 1/4/9/16
- Protokoły: P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE
- Zasilanie: 2× 100~240V AC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 50W
- Obudowa: 3U
- Wymiary (W×D×H): 482×477×131mm
- Waga (bez dysków): 10 kg
- Wydajność wyświetlania: 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps) /36×720p(30fps) / 64×D1(25fps)
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF
- NDAA: National Defense Authorization Act
Informacje dodatkowe
| Pasmo wejściowe | 384Mbps |
|---|---|
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 64 |
| Dyski | 16 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/HDMI/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Wejście alarmowe | 24 |
| Wyjście alarmowe | 8 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-NVR6416-4KR |
| &RAID | Tak |
| Typ RAID | 0/1/5/6/10/50/60 |
| Hot swap | Tak |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Sieć | 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Użytkownicy | 128 |
| Wejście audio | 1 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 4×USB3.0, miniSAS, 12VDC out |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/32 (3/4/5/7/9/10/12/16/32 tryb korytarzowy) |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Protokoły | P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE |
| Zasilanie | 2× 100~240V AC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 50W |
| Obudowa | 3U |
| Wymiary (W×D×H) | 482×477×131mm |
| Waga (bez dysków) | 10 kg |
| Wydajność wyświetlania | 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps) /36×720p(30fps) / 64×D1(25fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF |
| NDAA | National Defense Authorization Act |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.