BCS-P-NVR12816-4KR
30.128,85 zł
6 w magazynie
Opis
BCS-P-NVR12816-4KR
BCS POINT
- 128 kanałowy rejestrator IP
- Zgodność z NDAA
- Obsługa 16 dysków twardych
- RAID
- Obsługa kamer IP 12Mpx
- Alarm 24/8, audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/HDMI/VGA
- Zasilanie redundantne

- Typ RAID: 1/5
- Wejście alarmowe: 24
- Wyjście alarmowe: 8
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9/16/25/36/64
- Odtwarzanie: 1/4/9/16
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Protokoły: HTTP,HTTPS,UPnP, RTSP,RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, IP Server, P2P
- Zasilanie: 2× 100~240V AC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 50W
- Użytkownicy: 128
- Wyjścia wideo: HDMI4K/HDMI/VGA
- Obudowa: 3U
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF
- Pasmo wejściowe: 512Mbps
- Kompresja audio: G.711A / G.711U
- Wymiary (W×D×H): 482×477×131mm
- Waga (bez dysków): 10 kg
- Interfejsy: 4×USB3.0, miniSAS, 12VDC out
- Nazwa Urządzenia: BCS-P-NVR12816-4KR
- System: IP
- Kanały: 128
- Dyski: 16
- Pojemność dysku: 16 TB
- &RAID: Tak
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
- Pasmo wyjściowe: 384Mbps
- Wydajność wyświetlania: 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps) / 32×720p(30fps) / 64×D1(30fps)
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- NDAA: National Defense Authorization Act
Informacje dodatkowe
| Typ RAID | 1/5 |
|---|---|
| Wejście alarmowe | 24 |
| Wyjście alarmowe | 8 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/25/36/64 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Protokoły | HTTP,HTTPS,UPnP, RTSP,RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,IP Filter, PPPoE, DDNS, FTP, IP Server, P2P |
| Zasilanie | 2× 100~240V AC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 50W |
| Użytkownicy | 128 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/HDMI/VGA |
| Obudowa | 3U |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF |
| Pasmo wejściowe | 512Mbps |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Wymiary (W×D×H) | 482×477×131mm |
| Waga (bez dysków) | 10 kg |
| Interfejsy | 4×USB3.0, miniSAS, 12VDC out |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-NVR12816-4KR |
| System | IP |
| Kanały | 128 |
| Dyski | 16 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| &RAID | Tak |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps) / 32×720p(30fps) / 64×D1(30fps) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| NDAA | National Defense Authorization Act |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.