BCS-P-NVR0802-A-4K-8P-III
2.749,05 zł
6 w magazynie
Opis
BCS-P-NVR0802-A-4K-8P-III
BCS POINT
Rejestrator IP 8 kanałowy marki BCS Point. Przystosowany do współpracy z kamerami do 8 Mpx. Wbudowany 8- portowy Switch PoE.

- Kanały PoE: 8
- Pasmo wejściowe: 320Mbps
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF
- Podział na wyjściach: 1/4/6/8/9 (3/4/5/7/9 tryb korytarzowy)
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264
- Odtwarzanie: 1/4/6/8
- Użytkownicy: 128
- Interfejsy: 1×USB2.0, 1×USB3.0
- Port szeregowy: RS485
- Wejście audio: 1
- Nazwa Urządzenia: BCS-P-NVR0802-A-4K-8P-III
- System: IP
- Kanały: 8
- Dyski: 2
- Wymiary (W×D×H): 380×315×49mm
- Waga (bez dysków): 2.6 kg
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: RJ-45 10/100/1000Mbps
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- Switch PoE moc: 130W max 30W/port
- Zasilanie: 100~240V AC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 15W
- Fisheye Dewarping: Tak
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Kompresja audio: G.711A / G.711U
- Wejście alarmowe: 8
- Wyjście alarmowe: 2
- Pasmo wyjściowe: 160Mbps
- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Wyjście audio: 1
- Zgodność: ONVIF(S/G/T), obsługa kamer innych producentów
- Protokoły: TCP/IP, P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, SNMP, SMTP, NFS
- Pojemność dysku: 10 TB
- Wydajność wyświetlania: 1×12M(30fps) / 2×8M(30fps) / 5×4M(30fps) / 8×2M(30fps)
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Obudowa: 1U
Informacje dodatkowe
| Kanały PoE | 8 |
|---|---|
| Pasmo wejściowe | 320Mbps |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960p / 720p / D1 / 2CIF / CIF |
| Podział na wyjściach | 1/4/6/8/9 (3/4/5/7/9 tryb korytarzowy) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 |
| Odtwarzanie | 1/4/6/8 |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-NVR0802-A-4K-8P-III |
| System | IP |
| Kanały | 8 |
| Dyski | 2 |
| Wymiary (W×D×H) | 380×315×49mm |
| Waga (bez dysków) | 2.6 kg |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Switch PoE moc | 130W max 30W/port |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 15W |
| Fisheye Dewarping | Tak |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Wejście alarmowe | 8 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Pasmo wyjściowe | 160Mbps |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Wyjście audio | 1 |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T), obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | TCP/IP, P2P, UPnP, NTP, DHCP, PPPoE, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, SNMP, SMTP, NFS |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Wydajność wyświetlania | 1×12M(30fps) / 2×8M(30fps) / 5×4M(30fps) / 8×2M(30fps) |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Obudowa | 1U |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.