BCS-P-DIP45VSR4-G
1.364,07 zł
7 w magazynie
Opis
Kamera kopułowa IP 5Mpx z obiektywem motozoom 2.8 – 12mm, przetwornik 1/2.7″ PS CMOS.
Informacje dodatkowe
| &Zasilanie | PoE |
|---|---|
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Wymiary | Ø128×100mm |
| Waga | 0.66kg |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Iris | Auto |
| WDR | 120dB |
| Strumień główny | 2880×1620/2560×1440/2304×1296/1920×1080/1280×720(30fps) |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | Max 7.5W |
| Kolor obudowy | Grafit |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| DORI | Detect 63~270m / Observe 25~108m / Recognize 13~54m / Identify 6~27m |
| IK10 | Tak |
| Kąt widzenia | H: 108.79°~ 33.23° V: 56.90°~ 18.33° |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Nazwa Urządzenia | BCS-P-DIP45VSR4-G |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7'' CMOS |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / (640×360) / 2CIF(704×288) / CIF(352×288) |
| Dzień/noc | ICR |
| Rodzaj oświetlacza | IR |
| Oświetlacz | 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711 |
| Warunki pracy | -30°C~+60°C max 95% RH |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2880(H)×1620(V) |
| Obiektyw | Motozoom |
| Sieć | RJ-45 10/100Mbps |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Maski prywatności | 4 |
| Strumień drugi | 1280×720/720×576/640×360/704×288/352×288(30fps) |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.