BCS-NVR6416DR-4K-II
36.106,65 zł
25 w magazynie
Opis
BCS-NVR6416DR-4K-II
BCS Line
Rejestrator IP 64 kanałowy marki BCS LINE. Przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 12Mpx.

- Wymiary (W×D×H): 485×529.9×133.2mm
- Waga (bez dysków): 19.6 kg
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Wejście alarmowe: 16
- Użytkownicy: 128
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9/16/25/36
- Odtwarzanie: 1/4/9/16
- Zasilanie: 100~240V AC
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps
- Kompresja wideo: H265 / H.264 / MJPEG
- Wyjścia wideo: 2×HDMI4K/VGA
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Interfejsy: 2×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA, miniSAS
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Pobór mocy (bez dysków): Max 51W
- Obudowa: 3U
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1
- Wyjście alarmowe: 8
- System: IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- &RAID: Tak
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE
- Nazwa Urządzenia: BCS-NVR6416DR-4K-II
- Dyski: 16
- Pojemność dysku: 10 TB
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Typ RAID: 0/1/5/6/10
- Pasmo wejściowe: 384Mbps
- Pasmo wyjściowe: 384Mbps
- Wydajność wyświetlania: 16×2M(30fps)
- Kanały: 64
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
Informacje dodatkowe
| Wymiary (W×D×H) | 485×529.9×133.2mm |
|---|---|
| Waga (bez dysków) | 19.6 kg |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Użytkownicy | 128 |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/25/36 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps |
| Kompresja wideo | H265 / H.264 / MJPEG |
| Wyjścia wideo | 2×HDMI4K/VGA |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA, miniSAS |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 51W |
| Obudowa | 3U |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| Wyjście alarmowe | 8 |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| &RAID | Tak |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE |
| Nazwa Urządzenia | BCS-NVR6416DR-4K-II |
| Dyski | 16 |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Typ RAID | 0/1/5/6/10 |
| Pasmo wejściowe | 384Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 16×2M(30fps) |
| Kanały | 64 |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.