BCS-NVR12816DR-4K-II
38.640,45 zł
26 w magazynie
Opis
BCS-NVR12816DR-4K-II
BCS Line
Rejestrator IP 128 kanałowy marki BCS LINE. Przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 12Mpx.

- Hot swap: Tak
- Kanały: 128
- Dyski: 16
- Pasmo wyjściowe: 384Mbps
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Wejście alarmowe: 16
- Wyjście alarmowe: 8
- Zasilanie: 100~240V AC
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE
- Pobór mocy (bez dysków): Max 51W
- System: IP
- Pojemność dysku: 10 TB
- &RAID: Tak
- Typ RAID: 0/1/5/10
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
- Pasmo wejściowe: 384Mbps
- Wydajność wyświetlania: 16×2M(30fps)
- Kompresja wideo: H265 / H.264 / MJPEG
- Nazwa Urządzenia: BCS-NVR12816DR-4K-II
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1
- Wyjścia wideo: 2×HDMI4K/VGA
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Użytkownicy: 128
- Odtwarzanie: 1/4/9/16
- Interfejsy: 2×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA, miniSAS
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Obudowa: 3U
- Wymiary (W×D×H): 485×529.9×133.2mm
- Waga (bez dysków): 19.6 kg
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9/16/25/36
Informacje dodatkowe
| Hot swap | Tak |
|---|---|
| Kanały | 128 |
| Dyski | 16 |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 8 |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | 4×RJ-45 10/100/1000Mbps, 2×SFP 1000Mbps |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 51W |
| System | IP |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| &RAID | Tak |
| Typ RAID | 0/1/5/10 |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 384Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 16×2M(30fps) |
| Kompresja wideo | H265 / H.264 / MJPEG |
| Nazwa Urządzenia | BCS-NVR12816DR-4K-II |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| Wyjścia wideo | 2×HDMI4K/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Użytkownicy | 128 |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Interfejsy | 2×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA, miniSAS |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Obudowa | 3U |
| Wymiary (W×D×H) | 485×529.9×133.2mm |
| Waga (bez dysków) | 19.6 kg |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16/25/36 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.