BCS-NVR0802-4K-P-III
4.040,55 zł
8 w magazynie
Opis
BCS-NVR0802-4K-P-III
BCS Line
Rejestrator IP 8 kanałowy marki BCS LINE. Przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 12Mpx.

- Sieć: RJ-45 10/100/1000Mbps
- Kanały PoE: 8
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Nazwa Urządzenia: BCS-NVR0802-4K-P-III
- Kanały: 8
- Pasmo wyjściowe: 320Mbps
- Wydajność wyświetlania: 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps)
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Pobór mocy (bez dysków): Max 14.5W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Obudowa: 1U
- Wymiary (W×D×H): 375×326.5×53mm
- Waga (bez dysków): 2.6 kg
- Rozdzielczość nagrywania: 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1
- POS: Posnet
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9
- Fisheye Dewarping: Tak
- Odtwarzanie: 1/4/9
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- System: IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Switch PoE moc: 130W max 25.5W/port
- Zasilanie: 100~240V AC
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Użytkownicy: 128
- Interfejsy: 1×USB2.0, 1×USB3.0
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Wejście alarmowe: 4
- Wyjście alarmowe: 2
- Dyski: 2
- Pojemność dysku: 10 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 12 Mpx
- Pasmo wejściowe: 320Mbps
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE
Informacje dodatkowe
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Kanały PoE | 8 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Nazwa Urządzenia | BCS-NVR0802-4K-P-III |
| Kanały | 8 |
| Pasmo wyjściowe | 320Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 4×8M(30fps) / 16×2M(30fps) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 14.5W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 375×326.5×53mm |
| Waga (bez dysków) | 2.6 kg |
| Rozdzielczość nagrywania | 12M / 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| POS | Posnet |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 |
| Fisheye Dewarping | Tak |
| Odtwarzanie | 1/4/9 |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Switch PoE moc | 130W max 25.5W/port |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wejście alarmowe | 4 |
| Wyjście alarmowe | 2 |
| Dyski | 2 |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 320Mbps |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search, PPPoE |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.