BCS-L-XVR0801-V
1.150,05 zł
21 w magazynie
Opis
BCS-L-XVR0801-V
BCS Line
8 kanałowy jednodyskowy rejestrator 5-systemowy HDCVI/AHD/TVI/ANALOG/IP.

- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, P2P,IP Search
- Kanały: 8+4
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Waga (bez dysków): 1.1 kg
- Dyski: 1
- Pojemność dysku: 16 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 5 Mpx Lite
- Pasmo wejściowe: 64Mbps
- Kamery HD-CVI: 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30/50/60fps
- Kamery HD-TVI: 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps
- Kamery ANALOG: CVBS PAL/NTSC
- Rozdzielczość nagrywania: 5M Lite / 4M Lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / CIF
- Strumień główny: 5M Lite(10fps), 4M Lite/1080P(15fps), 1080N/720P/960H/D1/CIF(25/30fps)
- Strumień drugi: D1/CIF(15fps)
- Wyjścia wideo: HDMI/VGA
- Kompresja audio: G.711A / G.711U / PCM
- Maski prywatności: 4
- Sieć: RJ-45(10/100Mbps)
- Zgodność: ONVIF
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 IP)
- Kamery IP: 6M
- Kanały IP: 8+4
- Bitrate: 32Kbps~6144Kbps
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / Ai coding
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-XVR0801-V
- Standard transmisji: HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG / IP
- System: Analog HD + IP
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720
- Odtwarzanie: 1/4/9
- Użytkownicy: 128
- Detekcja ruchu: Strefy: 396(22×18)
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720
- Interfejsy: 2×USB2.0
- Kamery AHD: 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps
- Port szeregowy: RS485
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Zasilanie: 12V DC
- Ai – SMD: 8 kanałów analog HD
- Ai – Funkcje inteligentne z rejestratora: Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy
- Obudowa: 1U
- Wymiary (W×D×H): 260×235×47mm
- POS: Tak
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Ai – Ochrona perymetryczna: 2 kanały analog HD
- Ai – Identyfikacja twarzy: 1 kanał analog HD, max. 8 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 10 tyś obrazów
- Pobór mocy (bez dysków): Max 7W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Ai – Detekcja twarzy: 1 kanał analog HD, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 8 obrazów na sekunde
Informacje dodatkowe
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
|---|---|
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPoE,DDNS, FTP, Alarm Server, P2P,IP Search |
| Kanały | 8+4 |
| Waga (bez dysków) | 1.1 kg |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 5 Mpx Lite |
| Pasmo wejściowe | 64Mbps |
| Kamery HD-CVI | 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30/50/60fps |
| Kamery HD-TVI | 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps |
| Kamery ANALOG | CVBS PAL/NTSC |
| Rozdzielczość nagrywania | 5M Lite / 4M Lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / CIF |
| Strumień główny | 5M Lite(10fps), 4M Lite/1080P(15fps), 1080N/720P/960H/D1/CIF(25/30fps) |
| Strumień drugi | D1/CIF(15fps) |
| Wyjścia wideo | HDMI/VGA |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / PCM |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45(10/100Mbps) |
| Zgodność | ONVIF |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 IP) |
| Kamery IP | 6M |
| Kanały IP | 8+4 |
| Bitrate | 32Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / Ai coding |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-XVR0801-V |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG / IP |
| System | Analog HD + IP |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Odtwarzanie | 1/4/9 |
| Użytkownicy | 128 |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396(22×18) |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Kamery AHD | 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30fps |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Zasilanie | 12V DC |
| Ai - SMD | 8 kanałów analog HD |
| Ai - Funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×235×47mm |
| POS | Tak |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | 2 kanały analog HD |
| Ai - Identyfikacja twarzy | 1 kanał analog HD, max. 8 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 10 tyś obrazów |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 7W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Ai - Detekcja twarzy | 1 kanał analog HD, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 8 obrazów na sekunde |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.