BCS-L-XVR0801-4KE-IV
1.942,17 zł
8 w magazynie
Opis
BCS-L-XVR0801-4KE-IV
BCS Line
8 kanałowy jednodyskowy rejestrator 5-systemowy HDCVI/AHD/TVI/ANALOG/IP.

- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 IP)
- Ai – Identyfikacja twarzy: 2 kanały analog HD, max. 12 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 20 tyś obrazów
- Waga (bez dysków): 1 kg
- Detekcja ruchu: Strefy: 396(22×18)
- Strumień drugi: 960H(15fps), D1/CIF(25/30fps)
- Wyjście audio: 1
- Maski prywatności: 4
- Odtwarzanie: 1/4/9
- Użytkownicy: 128
- Interfejsy: 1×USB2.0, 1×USB3.0
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Strumień główny: 8M(7fps), 6M(10fps), 5M(12fps), 4K Lite/4M/3M(15fps), 4M Lite/1080P/720P/960H/D1/CIF(25/30fps)
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / Ai coding
- Kamery HD-TVI: 8M, 5M, 4M, 3M, 1080P@25/30, 720P@25/30fps
- Zgodność: ONVIF
- POS: Tak
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Ai – Ochrona perymetryczna: 8 kanałów analog HD
- Kamery ANALOG: CVBS PAL/NTSC
- Sieć: RJ-45(10/100/1000Mbps)
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P
- Zasilanie: 12V DC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 10W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Ai – Detekcja twarzy: 2 kanały analog HD, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 12 obrazów na sekunde
- Ai – SMD: 8 kanałów analog HD
- Kanały: 8+8
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-XVR0801-4KE-IV
- Standard transmisji: HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG / IP
- System: Analog HD + IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Dyski: 1
- Pojemność dysku: 16 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 8 Mpx
- Pasmo wejściowe: 128Mbps
- Kamery HD-CVI: 8M, 6M, 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30/50/60fps
- Kamery AHD: 8M, 5M, 4M, 3M, 1080P@25/30, 720P@25/30fps
- Kamery IP: 8M
- Kanały IP: 8+8
- Rozdzielczość nagrywania: 8M / 6M / 5M / 4K Lite / 4M / 3M / 4M Lite / 1080P / 720P / 960H / D1 / CIF
- Bitrate: 32Kbps~6144Kbps
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Port szeregowy: RS485
- Wejście audio: 1
- Kompresja audio: G.711A / G.711U / PCM
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Obudowa: 1U
- Wymiary (W×D×H): 260×235×47mm
- Ai – Funkcje inteligentne z rejestratora: Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy
Informacje dodatkowe
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
|---|---|
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 IP) |
| Ai - Identyfikacja twarzy | 2 kanały analog HD, max. 12 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 20 tyś obrazów |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396(22×18) |
| Strumień drugi | 960H(15fps), D1/CIF(25/30fps) |
| Wyjście audio | 1 |
| Maski prywatności | 4 |
| Odtwarzanie | 1/4/9 |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 1×USB3.0 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Strumień główny | 8M(7fps), 6M(10fps), 5M(12fps), 4K Lite/4M/3M(15fps), 4M Lite/1080P/720P/960H/D1/CIF(25/30fps) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / Ai coding |
| Kamery HD-TVI | 8M, 5M, 4M, 3M, 1080P@25/30, 720P@25/30fps |
| Zgodność | ONVIF |
| POS | Tak |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | 8 kanałów analog HD |
| Kamery ANALOG | CVBS PAL/NTSC |
| Sieć | RJ-45(10/100/1000Mbps) |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Zasilanie | 12V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Ai - Detekcja twarzy | 2 kanały analog HD, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 12 obrazów na sekunde |
| Ai - SMD | 8 kanałów analog HD |
| Kanały | 8+8 |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-XVR0801-4KE-IV |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG / IP |
| System | Analog HD + IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 128Mbps |
| Kamery HD-CVI | 8M, 6M, 5M, 4M, 1080P@25/30fps, 720P@25/30/50/60fps |
| Kamery AHD | 8M, 5M, 4M, 3M, 1080P@25/30, 720P@25/30fps |
| Kamery IP | 8M |
| Kanały IP | 8+8 |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4K Lite / 4M / 3M / 4M Lite / 1080P / 720P / 960H / D1 / CIF |
| Bitrate | 32Kbps~6144Kbps |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / PCM |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×235×47mm |
| Ai - Funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.