BCS-L-SIP2225SR10-Ai2
4.108,20 zł
27 w magazynie
Opis
BCS-L-SIP2225SR10-Ai2
BCS Line
Kamera IP obrotowa 2Mpx, przetwornik 1/2.8” Starvis z zoomem optycznym 25x i promiennikiem 100 m.

- System skanowania: Progressive Scan
- RAM: 256 MB
- ROM: 128MB
- Obiektyw: Motozoom
- Ogniskowa: 4.8~120 mm
- Apertura: F 1.6~3.5
- Kąt widzenia: H:58.5°~2.8° V:33.2°~1.5° D:67.5°~3.2°
- DORI: Detect 1613m / Observe 646m / Recognize 323m / Identify 161m
- Czułość kamery: 0.005Lux(Color,F1.6) 0.0005Lux(F1.6,B/W) 0Lux(B/W,IR)
- Stosunek S/N: 55dB
- Defog: Electronic
- Obrót obrazu: Flip 180°
- Ilość strumieni: 3
- Rozdzielczości: 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240)
- Strumień główny: 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps)
- Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Oświetlacz: 100m
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
- Zgodność: ONVIF(S/G/T)
- &Zasilanie: PoE
- Rodzaj zasilania: 12VDC / PoE(802.3at)
- Prędkość PAN: 0.1°/s~80°/s(80°/s preset)
- Prędkość TILT: 0.1°/s~80°/s(80°/s preset)
- Zakres PAN: 0°~360°
- &Ai – SMD: Tak
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu
- Ai – Ochrona perymetryczna: Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania
- Ai – Detekcja twarzy: Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy
- Ai – SMD: SMD
- Akcesoria w zestawie: Uchwyt ścienny
- Piksele: 1920(H)×1080(V)
- Przetwornik: 1/2.8” CMOS STARVIS
- Rozdzielczość: 2 Mpx
- Typ kamery: PTZ
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-SIP2225SR10-Ai2
- Focus: Auto / manual
- Iris: Auto / manual
- Zoom optyczny: 25×
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- WDR: 120dB
- Redukcja szumów: 2D/3D DNR
- Strumień drugi: 704×576 / 704×480 / 640×480 / 352×288 / 352×240(25/30fps)
- Strumień trzeci: 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 (25/30fps)
- Kompresja audio: G.711A / G.711Mu / G.726 / G.722.1 / G.729 / MPEG2-L2
- Pobór mocy: Max 20W
- Kolor obudowy: Biały
- Klasa szczelności IP: IP66
- Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 6kV
- Warunki pracy: -40°C~+60°C max 95% RH
- Zakres TILT: -15°~90° auto-flip
- Zoom cyfrowy: 16×
- Bitrate: H.264: 1792 kbps-8192 kbps H.265: 512 kbps-5632 kbps
- Wejście alarmowe: 2
- Wyjście alarmowe: 1
- Gniazdo karty pamięci: MicroSD 512GB
- Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Detekcja ruchu: 4
- Maski prywatności: 24
- Wymiary: Ø160mm×270mm
- Waga: 2.4 kg
- Funkcje automatyki: 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów
- Ai – Rozpoznawanie obiektów: Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu.
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Migawka: Auto / manual 1/3~1/30000s
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- &Ai – Ochrona perymetryczna: Tak
- &Ai – Rozpoznawanie obiektów: Tak
- &Ai – Detekcja twarzy: Tak
- Stabilizacja Obrazu: Electronic (EIS)
Informacje dodatkowe
| System skanowania | Progressive Scan |
|---|---|
| RAM | 256 MB |
| ROM | 128MB |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 4.8~120 mm |
| Apertura | F 1.6~3.5 |
| Kąt widzenia | H:58.5°~2.8° V:33.2°~1.5° D:67.5°~3.2° |
| DORI | Detect 1613m / Observe 646m / Recognize 323m / Identify 161m |
| Czułość kamery | 0.005Lux(Color,F1.6) 0.0005Lux(F1.6,B/W) 0Lux(B/W,IR) |
| Stosunek S/N | 55dB |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720(25/30fps) |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 100m |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| &Zasilanie | PoE |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3at) |
| Prędkość PAN | 0.1°/s~80°/s(80°/s preset) |
| Prędkość TILT | 0.1°/s~80°/s(80°/s preset) |
| Zakres PAN | 0°~360° |
| Ai - SMD | SMD |
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt ścienny |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS STARVIS |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Typ kamery | PTZ |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-SIP2225SR10-Ai2 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 25× |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Strumień drugi | 704×576 / 704×480 / 640×480 / 352×288 / 352×240(25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080 / 1280×960 / 1280×720 (25/30fps) |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / G.722.1 / G.729 / MPEG2-L2 |
| Pobór mocy | Max 20W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | TVS 6kV |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Zakres TILT | -15°~90° auto-flip |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Bitrate | H.264: 1792 kbps-8192 kbps H.265: 512 kbps-5632 kbps |
| Wejście alarmowe | 2 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 512GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 24 |
| Wymiary | Ø160mm×270mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Funkcje automatyki | 300 presetów, 8 tras(po 32 presety), 5 ścieżek, 5 skanów |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/30000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| &Ai - Rozpoznawanie obiektów | Tak |
| &Ai - Detekcja twarzy | Tak |
| Stabilizacja Obrazu | Electronic (EIS) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.