BCS-L-NVR1604-A-4K-16P
7.300,05 zł
26 w magazynie
Opis
BCS-L-NVR1604-A-4K-16P
BCS Line
Rejestrator IP 16 kanałowy 4 dyskowy serii BCS LINE, rejestrator przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 32Mpx. Wyjście wideo HDMI o rozdzielczości 4K, wbudowany 16 portowy switch PoE 802.3 af/at o mocy 150W.

- Kanały: 16
- Dyski: 4
- Pojemność dysku: 16 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 32 Mpx
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-NVR1604-A-4K-16P
- System: IP
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4/8/9/16
- Zgodność: ONVIF(S/G/T), obsługa kamer innych producentów
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- Switch PoE moc: 150W max 25.5W/port
- Kanały PoE: 16
- ePoE & EoC: Port 1~8
- Zasilanie: 100~240V AC
- Obudowa: 1.5U
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Ai – Ochrona perymetryczna: 4 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał / 16 kanałów z kamer
- Ai – Detekcja twarzy: 2 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 16 kanałów z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost)
- Ai – ARTR: 8 kanałów z kamer / czarna i biała lista 20 tyś pozycji
- Wyjście audio: 2
- Kompresja audio: G.711A / G.711U / G.726 / PCM
- Wejście alarmowe: 16
- Wyjście alarmowe: 6
- Sieć: RJ-45 10/100/1000Mbps
- Odtwarzanie: 1/4/9/16
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Interfejsy: 1×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA
- Port szeregowy: RS232, RS485
- Wejście audio: 1
- Ai – SMD: 8 kanałów z rejestratora / 16 kanałów z kamer
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, RTSP, UDP, SNMP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, PPPoE, FTP, DDNS, Alarm Server, IP Search, Multicast, P2P, Auto Registration
- Pasmo wyjściowe: 384Mbps(200Mbps Ai)
- Rozdzielczość nagrywania: 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 5M / 4M / 2M / 1.3M / 720P / D1
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Wyjścia wideo: 2×HDMI4K/2×VGA
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Pobór mocy (bez dysków): Max. 13W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 93% RH
- Wymiary (W×D×H): 440×413×70mm
- Waga (bez dysków): 4.8 kg
- POS: Posnet
- Ai – Funkcje inteligentne z rejestratora: Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), SMD Plus
- Ai – Funkcje inteligentne z kamer: Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, metadane (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), ochrona perymetryczna, SMD Plus, detekcja tłumu, liczenie osób, ARTR, natężenie ruchu pojazdów, mapa ciepła
- Pasmo wejściowe: 384Mbps(200Mbps Ai)
Informacje dodatkowe
| Kanały | 16 |
|---|---|
| Dyski | 4 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 32 Mpx |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-NVR1604-A-4K-16P |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9/16 |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T), obsługa kamer innych producentów |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Switch PoE moc | 150W max 25.5W/port |
| Kanały PoE | 16 |
| ePoE & EoC | Port 1~8 |
| Zasilanie | 100~240V AC |
| Obudowa | 1.5U |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai - Ochrona perymetryczna | 4 kanały z rejestratora, 10 zasad na kanał / 16 kanałów z kamer |
| Ai - Detekcja twarzy | 2 kanały z rejestratora (12 obrazów/s) / 16 kanałów z kamer / atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost) |
| Ai - ARTR | 8 kanałów z kamer / czarna i biała lista 20 tyś pozycji |
| Wyjście audio | 2 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Wejście alarmowe | 16 |
| Wyjście alarmowe | 6 |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
| Odtwarzanie | 1/4/9/16 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 1×USB2.0, 2×USB3.0, eSATA |
| Port szeregowy | RS232, RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Ai - SMD | 8 kanałów z rejestratora / 16 kanałów z kamer |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, RTSP, UDP, SNMP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, PPPoE, FTP, DDNS, Alarm Server, IP Search, Multicast, P2P, Auto Registration |
| Pasmo wyjściowe | 384Mbps(200Mbps Ai) |
| Rozdzielczość nagrywania | 32M / 24M / 16M / 12M / 8M / 5M / 4M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjścia wideo | 2×HDMI4K/2×VGA |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max. 13W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 93% RH |
| Wymiary (W×D×H) | 440×413×70mm |
| Waga (bez dysków) | 4.8 kg |
| POS | Posnet |
| Ai - Funkcje inteligentne z rejestratora | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), SMD Plus |
| Ai - Funkcje inteligentne z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, metadane (rozpoznawanie osoba / pojazd mechaniczny), ochrona perymetryczna, SMD Plus, detekcja tłumu, liczenie osób, ARTR, natężenie ruchu pojazdów, mapa ciepła |
| Pasmo wejściowe | 384Mbps(200Mbps Ai) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.