BCS-L-NVR0401-4KE-4P
1.501,83 zł
7 w magazynie
Opis
BCS-L-NVR0401-4KE-4P
BCS Line
4 kanałowy rejestrator IP marki BCS Line. Przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej do 8Mpx.

- Kanały: 4
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Użytkownicy: 128
- Obudowa: 1U
- Wymiary (W×D×H): 260×232.5×50.3mm
- Protokoły: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Waga (bez dysków): 0.9 kg
- Switch PoE moc: 36W max 25.5W/port
- Kanały PoE: 4
- Zasilanie: 48V DC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 10W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-NVR0401-4KE-4P
- System: IP
- Zgodność: ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Pasmo wyjściowe: 60Mbps
- Wydajność wyświetlania: 4×2M(30fps)
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach: 1/4
- Rozdzielczość nagrywania: 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1
- Dyski: 1
- Pojemność dysku: 10 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 8 Mpx
- Pasmo wejściowe: 80Mbps
- Odtwarzanie: 1/4
- Interfejsy: 2×USB2.0
- Wejście audio: 1
- Wyjście audio: 1
- Sieć: RJ-45 10/100Mbps
Informacje dodatkowe
| Kanały | 4 |
|---|---|
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Użytkownicy | 128 |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×232.5×50.3mm |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPnP, SNMP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Waga (bez dysków) | 0.9 kg |
| Switch PoE moc | 36W max 25.5W/port |
| Kanały PoE | 4 |
| Zasilanie | 48V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 10W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-NVR0401-4KE-4P |
| System | IP |
| Zgodność | ONVIF, obsługa kamer innych producentów |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Pasmo wyjściowe | 60Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 4×2M(30fps) |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 1/4 |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 1.3M / 720P / D1 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 10 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 80Mbps |
| Odtwarzanie | 1/4 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Sieć | RJ-45 10/100Mbps |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.