BCS-L-EIP18FSR3-Ai1
1.408,35 zł
Brak w magazynie
Opis
- Kamera IP kopułowa 8Mpx
- Przetwornik 1/2.7″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- IR 30m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Informacje dodatkowe
| RAM | 256MB |
|---|---|
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Oświetlacz | 30m |
| Czułość kamery | 0.009Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0009Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| WDR | 120dB |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3840(H)×2160(V) |
| Pobór mocy | Max 5.4W |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø106×94mm |
| Ai - Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-EIP18FSR3-Ai1 |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Kąt widzenia | H: 106° V: 56° D: 125° |
| DORI | Detect 88m/ Observe 35m/ Recognize 17m/ Identify 9m |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Przetwornik | 1/2.7'' CMOS |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Obiektyw | Stały |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, Boujour |
| ROM | 128MB |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Iris | Stały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| Ilość strumieni | 2 |
| Waga | 0.39 kg |
| Ai - SMD | SMD Plus |
| Mikrofon | Tak |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Strumień główny | 3840×2160(1~20fps) |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| &Zasilanie | PoE |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.