BCS-L-DIP14FSR3-W
826,56 zł
29 w magazynie
Opis
BCS-L-DIP14FSR3-W
BCS Line
- Kamera IP kopułowa 4Mpx
- Wi-Fi IEEE802.11b/g/n(2.4GHz)
- Przetwornik 1/3″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Obiektyw stały 2.8mm
- IR 30m
- Obudowa IP67, IK10

- Strumień główny: 2560×1440(1~20fps) 2304×1296/1920×1080/1280×960/1280×720(1~25/30fps)
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Akcesoria w zestawie: Zasilacz 12V DC
- Redukcja szumów: 3D DNR
- Obiektyw: Stały
- Ogniskowa: 2.8 mm
- Rozdzielczości: 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) /2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / VGA(640×480)
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Oświetlacz: 30m
- Detekcja ruchu: 4
- Maski prywatności: 4
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps
- Bitrate: H.264: 24 kbps~4096 kbps H.265: 9 kbps~4096 kbps
- Protokoły: IPv4, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, DHCP, DNS, NTP, Multicast, RTMP
- &Zasilanie: 12V DC
- Rodzaj zasilania: 12V DC
- Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n(2.4GHz)
- Zgodność: ONVIF(S/G)
- Pobór mocy: Max 4.9W
- Typ kamery: Wi-Fi
- Rozdzielczość: 4 Mpx
- Przetwornik: 1/3” CMOS
- System skanowania: Progressive Scan
- Piksele: 2560(H)×1440(V)
- RAM: 64MB
- ROM: 16MB
- Strumień drugi: 640×480(1~25/30fps)
- Kolor obudowy: Biały
- Nazwa Urządzenia: BCS-L-DIP14FSR3-W
- Klasa szczelności IP: IP67
- IK10: Tak
- Warunki pracy: -40°C~+60°C max 95% RH
- Wymiary: Ø110.7×88.7mm
- Waga: 0.4 kg
- Gniazdo karty pamięci: MicroSD 256GB
- Czułość kamery: 0.03Lux(Color,F2.0,30IRE) 0.003Lux(B/W,F2.0,30IRE) 0Lux(IR)
- Stosunek S/N: 56dB
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- WDR: DWDR
- Kompensacja tła: BLC / HLC / DWDR
- Migawka: Auto / manual 1/3~1/100000s
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Apertura: F2.0
- Focus: Stały
- Iris: Stały
- Zoom cyfrowy: 16×
- Kąt widzenia: H: 90° V: 50° D: 107°
- DORI: Detect 68m/ Observe 27m/ Recognize 13m/ Identify 7m
- Obrót obrazu: Mirror, Flip 0°180°
- Ilość strumieni: 2
- Kompresja wideo: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264
Informacje dodatkowe
| Strumień główny | 2560×1440(1~20fps) 2304×1296/1920×1080/1280×960/1280×720(1~25/30fps) |
|---|---|
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz 12V DC |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) /2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / VGA(640×480) |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Oświetlacz | 30m |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Bitrate | H.264: 24 kbps~4096 kbps H.265: 9 kbps~4096 kbps |
| Protokoły | IPv4, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, DHCP, DNS, NTP, Multicast, RTMP |
| &Zasilanie | 12V DC |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n(2.4GHz) |
| Zgodność | ONVIF(S/G) |
| Pobór mocy | Max 4.9W |
| Typ kamery | Wi-Fi |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/3'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| RAM | 64MB |
| ROM | 16MB |
| Strumień drugi | 640×480(1~25/30fps) |
| Kolor obudowy | Biały |
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-DIP14FSR3-W |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø110.7×88.7mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Czułość kamery | 0.03Lux(Color,F2.0,30IRE) 0.003Lux(B/W,F2.0,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Apertura | F2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 90° V: 50° D: 107° |
| DORI | Detect 68m/ Observe 27m/ Recognize 13m/ Identify 7m |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.