BCS-ISP04G-1SFP
503,07 zł
25 w magazynie
Opis
4 portowy przemysłowy switch PoE na szynę DIN.
Informacje dodatkowe
| Nazwa Urządzenia | BCS-ISP04G-1SFP |
|---|---|
| Porty PoE | 4×RJ45 1Gbps |
| Porty uplink | 1×SFP 1Gbps |
| Standard IEEE | 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3x / 802.3az / 802.3af / 802.3at |
| Transfer | 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX |
| Przekazywanie pakietów | 1.48Mpps |
| Przepustowość | 20Gbps |
| Tablica MAC | 8K |
| Pamięć bufora pakietów | 1Mbit |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Status diody LED | PWR(stała zielona): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(żółta): podłączone urządzenie, PoE(zielona): zasilanie PoE |
| Moc switcha PoE | 120W(48VDC) / 90W(24VDC) / 60W(12VDC) |
| Zasilanie | 12~48V DC |
| Warunki pracy | -40°C~+80°C max 95% RH |
| MTBF | 200000h |
| Waga | 0.25 kg |
| Obudowa | Na szynę DIN |
| Wymiary (W×D×H) | 95×70×29mm |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.