BCS-ISP02G-2SFP
1.439,10 zł
13 w magazynie
Opis
2 portowy przemysłowy switch PoE Gigabit na szynę DIN + 2 porty światłowodowe.
Informacje dodatkowe
| Tablica MAC | 2K |
|---|---|
| Pamięć bufora pakietów | 1Mbit |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Status diody LED | PWR(stała zielona): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(żółta): podłączone urządzenie, PoE(zielona): zasilanie PoE |
| Moc switcha PoE | 60W |
| Zasilanie | 12~48V DC |
| Warunki pracy | -40°C~+75°C max 95% RH |
| MTBF | 200000h |
| Waga | 0.25 kg |
| Obudowa | Na szynę DIN |
| Wymiary (W×D×H) | 95×70×30mm |
| Przekazywanie pakietów | 1.48Mpps |
| Transfer | 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX |
| Standard IEEE | 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z / 802.3af / 802.3at |
| Porty uplink | 2×SFP 1Gbps |
| Porty PoE | 2×RJ45 1Gbps |
| Nazwa Urządzenia | BCS-ISP02G-2SFP |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.