BCS-IP8/E-S
1.014,75 zł
27 w magazynie
Opis
BCS-IP8/E-S
BCS POWER
Zestaw do zasilania kamer IP, w obudowie wewnętrznej, do 9 odbiorników PoE.

- Moc zasilacza: 96W
- Zasilanie: V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2%
- Warunki pracy: -10°C~+40°C max 90% RH
- Waga: 1.52 kg
- Stopień ochrony: IP20
- Standard IEEE: 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE
- Tryb STANDARD: 100m
- Tryb EXTEND: LAN_1-LAN_4 280m 10Mbps
- Obudowa: Obudowa BCS-E, Materiał obudowy – blacha stalowa 0,8 mm, Obudowa malowana proszkowo na kolor biały, Zamontowany tamper otwarcia, Dystans do ściany
- Wymiary (W×D×H): 250×200×85mm
- Nazwa Urządzenia: BCS-IP8/E-S
- Porty PoE: 9×RJ45 100Mbps
- Porty uplink: 1×RJ45 100Mbps
Informacje dodatkowe
| Moc zasilacza | 96W |
|---|---|
| Zasilanie | V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2% |
| Warunki pracy | -10°C~+40°C max 90% RH |
| Waga | 1.52 kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Standard IEEE | 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Tryb EXTEND | LAN_1-LAN_4 280m 10Mbps |
| Obudowa | Obudowa BCS-E, Materiał obudowy – blacha stalowa 0,8 mm, Obudowa malowana proszkowo na kolor biały, Zamontowany tamper otwarcia, Dystans do ściany |
| Wymiary (W×D×H) | 250×200×85mm |
| Nazwa Urządzenia | BCS-IP8/E-S |
| Porty PoE | 9×RJ45 100Mbps |
| Porty uplink | 1×RJ45 100Mbps |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.