BCS-IP5/E-S-II
424,35 zł
25 w magazynie
Opis
BCS-IP5/E-S-II
BCS POWER
Switch PoE służący do zasilania systemu kamer IP telewizji przemysłowej przeznaczony do montażu wewnętrznego.

- Nazwa Urządzenia: BCS-IP5/E-S-II
- Porty PoE: 5×RJ45 100Mbps
- Porty uplink: 1×RJ45 100Mbps
- Standard IEEE: 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE
- Tryb STANDARD: 100m
- Moc zasilacza: 75W
- Zasilanie: V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2%
- Warunki pracy: -25°C~+50°C max 90% RH
- Waga: 0.43 kg
- Stopień ochrony: IP55
- Wymiary (W×D×H): 160×110×70mm
- Obudowa: Materiał obudowy – tworzywo, kolor szary (RAL7035), Zamontowane zaślepki gumowe 2 x 29 mm
Informacje dodatkowe
| Nazwa Urządzenia | BCS-IP5/E-S-II |
|---|---|
| Porty PoE | 5×RJ45 100Mbps |
| Porty uplink | 1×RJ45 100Mbps |
| Standard IEEE | 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Moc zasilacza | 75W |
| Zasilanie | V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2% |
| Warunki pracy | -25°C~+50°C max 90% RH |
| Waga | 0.43 kg |
| Stopień ochrony | IP55 |
| Wymiary (W×D×H) | 160×110×70mm |
| Obudowa | Materiał obudowy – tworzywo, kolor szary (RAL7035), Zamontowane zaślepki gumowe 2 x 29 mm |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.