BCS-IP16Gb/RACK5U
2.655,57 zł
5 w magazynie
Opis
BCS-IP16Gb/RACK5U
BCS POWER
Zestaw do zasilania kamer IP, do 16 odbiorników PoE.

- Standard IEEE: 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE
- Porty PoE: 16×RJ45 100Mbps
- Warunki pracy: -10°C~+40°C max 90% RH
- Waga: 3.4 kg
- Stopień ochrony: IP20
- Wymiary (W×D×H): 440×220×180mm
- Moc zasilacza: 2×96W
- Zasilanie: V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2%
- Nazwa Urządzenia: BCS-IP16Gb/RACK5U
- Tryb STANDARD: 100m
- Porty uplink: 2×RJ45 1Gbps
Informacje dodatkowe
| Standard IEEE | 802.3af / 802.3at / PoE PASSIVE |
|---|---|
| Porty PoE | 16×RJ45 100Mbps |
| Warunki pracy | -10°C~+40°C max 90% RH |
| Waga | 3.4 kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wymiary (W×D×H) | 440×220×180mm |
| Moc zasilacza | 2×96W |
| Zasilanie | V in: 190-260 VAC, 50 Hz V out: 48 VDC +/- 2% |
| Nazwa Urządzenia | BCS-IP16Gb/RACK5U |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Porty uplink | 2×RJ45 1Gbps |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.