BCS-B-SP24G-2SFP-M Switch PoE dla 24 kamer IP
1.980,00 zł
992 w magazynie
Opis
BCS-B-SP2402G-2SFP-M Switch PoE dla 24 kamer IP

Główne cechy:
- 26 portowy zarządzalny switch PoE
- 4 tryby pracy: AI VLAN, AI EXTEND, AI PoE, AI QoS
- Standard IEEE802.3 af/at
- Maksymalna moc do 30W dla pojedynczego portu PoE
- 24 porty PoE 100Mbps
- 2 porty RJ45 uplink Gigabite
- 2 porty światłowodowe SFP Gigabit
- Port RJ45 konsoli do zarządzania
- Wbudowany web-service
- Funkcja MDI/MDIX
- Transmisja do 250m
- Funkcja VLAN
- Przycisk reset
- Metalowa obudowa
- Możliwość montażu w szafie RACK 1U
- Wentylator chłodzący wewnątrz obudowy
- Zasilanie 100~240V AC
Specyfikacja techniczna:
| Model: | BCS-B-SP2402G-2SFP-M |
| Porty | 24 × RJ45 PoE 100Mbps + 2 × RJ45&SFP Gigabit |
| Porty Uplink | (MDI/MDIX) 2 × RJ45&SFP Gigabit |
| Transfer | 10/100/1000Mbps pół-dupleks, pełny dupleks, auto-negocjacja |
| Standard | IEEE802.3 af/at |
| Przekazywanie pakietów | 6.55Mpps |
| Przepustowość | 8.8Gbps |
| Maksymalna moc | 30W dla pojedynczego portu PoE (całkowita moc 250W) |
| Tryb AI VLAN | Porty 1~24 są odizolowane od portów 25, 26 |
| Tryb AI EXTEND | Porty 1~8 obsługują transmisję do 250m (cat5e, cat6) z prędkością ograniczoną do 10Mbps |
| Tryb AI QOS | Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo |
| Tryb AI PoE | Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia |
| Status diody led | PWR(stała czerwona): podłączone zasilanie switcha LINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie PoE(żółta): urządzenie zasilane z PoE SYS(zielona migająca): System pracuje poprawnie |
| PoE | pin1,2(+); 3,6(-) |
| Zasilanie | 100~240V AC 50/60Hz |
| Wymiary | 440×180×44mm |
| Waga | 2.4kg |
| Warunki pracy | 0°~40°C, 10%~90%RH |
| Logowanie | 192.168.254.1 admin:admin |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.