BCS-B-SP08G-2SFP
817,95 zł
27 w magazynie
Opis
BCS-B-SP08G-2SFP
BCS BASIC
- 8 portowy switch PoE
- Technologia exPoE
- 8xPoE 1Gbps af/at
- 2xSFP uplink 1Gbps
- moc całkowita 96W
- tryby standard/vlan/extend/Qos/PoE

- Transfer: 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX
- Tryb VLAN: Tryb VLAN Porty 1-8 są od siebie odizolowane
- Tryb EXTEND: Tryb EXTEND Porty 1-8 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6)
- Tryb QoS: Tryb QOS Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo
- Tryb PoE: Tryb PoE Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia
- PoE pin: 1,2(+), 3,6(-)
- Status diody LED: PWR(stała czerwona): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie, PoE(żółta): urządzenie zasilane z PoE
- Obudowa: Desktop
- Wymiary (W×D×H): 225×120×35mm
- Tryb STANDARD: 100m
- Moc switcha PoE: 96W max 30W/port
- Zasilanie: 52V DC 1.85A
- Nazwa Urządzenia: BCS-B-SP08G-2SFP
- Porty PoE: 8×RJ45 1Gbps
- Porty uplink: 2×SFP 1Gbps
- Przepustowość: 20Gbps
- Warunki pracy: 0°C~+40°C max 90% RH
- Waga: 0.8 kg
- Standard IEEE: 802.3af / 802.3at
- Przekazywanie pakietów: 14.8Mpps
Informacje dodatkowe
| Transfer | 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX |
|---|---|
| Tryb VLAN | Tryb VLAN Porty 1-8 są od siebie odizolowane |
| Tryb EXTEND | Tryb EXTEND Porty 1-8 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6) |
| Tryb QoS | Tryb QOS Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo |
| Tryb PoE | Tryb PoE Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia |
| PoE pin | 1,2(+), 3,6(-) |
| Status diody LED | PWR(stała czerwona): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie, PoE(żółta): urządzenie zasilane z PoE |
| Obudowa | Desktop |
| Wymiary (W×D×H) | 225×120×35mm |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Moc switcha PoE | 96W max 30W/port |
| Zasilanie | 52V DC 1.85A |
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-SP08G-2SFP |
| Porty PoE | 8×RJ45 1Gbps |
| Porty uplink | 2×SFP 1Gbps |
| Przepustowość | 20Gbps |
| Warunki pracy | 0°C~+40°C max 90% RH |
| Waga | 0.8 kg |
| Standard IEEE | 802.3af / 802.3at |
| Przekazywanie pakietów | 14.8Mpps |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.