BCS-B-SP04G02G Switch PoE dla 4 kamer IP
357,00 zł
74 w magazynie
Opis
BCS-B-SP04G02G Switch PoE dla 4 kamer IP

Główne cechy:
- 6 portowy switch PoE Gigabit
- 4 tryby pracy: AI VLAN, AI EXTEND, AI PoE, AI QoS
- Standard IEEE802.3 af/at
- Maksymalna moc do 30W dla pojedynczego portu PoE
- 4 porty PoE
- 2 porty RJ45 uplink
- Funkcja MDI/MDIX
- Transmisja do 250m
- Funkcja VLAN
- Metalowa obudowa
- Zasilacz 52V DC 1.15A w zestawie
Specyfikacja techniczna:
| Model: | BCS-B-SP04G02G |
| Porty | 6 × RJ45 Gigabit (4 × PoE) |
| Porty Uplink | (MDI/MDIX)2 × RJ45 |
| Transfer | 10/100/1000Mbps pół-dupleks, pełny dupleks, auto-negocjacja |
| Standard | IEEE802.3 af/at |
| Przekazywanie pakietów | 1.48Mpps |
| Przepustowość | 12Gbps |
| Maksymalna moc | 30W dla pojedynczego portu PoE (całkowita moc 60W) |
| Tryb AI VLAN | Porty 1, 2, 3, 4 są odizolowane od portów 5, 6 |
| Tryb AI EXTEND | Porty 1, 2, 3, 4 obsługują transmisję do 250m (cat5e, cat6) |
| Tryb AI QOS | Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo |
| Tryb AI PoE | Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia |
| Status diody led | PWR(stała żółta): podłączone zasilanie switchaLINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie |
| PoE | pin1,2(+); 3,6(-) |
| Zasilanie | Zasilacz wejście: 100~240V AC 50/60Hz wyjście: 52V DC 1.15A |
| Wymiary | 125×75×27mm |
| Waga | 0.5kg |
| Warunki pracy | 0°~40°C, 10%~90%RH |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.