BCS-B-SP0402
227,55 zł
27 w magazynie
Opis
BCS-B-SP0402
BCS BASIC
6 portowy switch (4×PoE) 100Mbps z 4 trybami pracy

- Wymiary (W×D×H): 125×75×27mm
- Tryb PoE: Tryb PoE Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia
- Obudowa: Desktop
- Tryb STANDARD: 100m
- Tryb VLAN: Tryb VLAN Porty 1-4 są od siebie odizolowane
- Tryb EXTEND: Tryb EXTEND Porty 1-4 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6)
- Tryb QoS: Tryb QOS Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo
- Transfer: 10/100Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX
- Przepustowość: 1.2Gbps
- Waga: 0.5 kg
- PoE pin: 1,2(+), 3,6(-)
- Moc switcha PoE: 60W max 36W/port
- Zasilanie: 52V DC 1.15A
- Nazwa Urządzenia: BCS-B-SP0402
- Porty PoE: 4×RJ45 100Mbps
- Porty uplink: 2×RJ45 100Mbps
- Standard IEEE: 802.3af / 802.3at
- Przekazywanie pakietów: 1.48Mpps
- Status diody LED: PWR(stała żółta): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie, PoE(żółta): zasilanie PoE
- Warunki pracy: 0°C~+40°C max 90% RH
Informacje dodatkowe
| Wymiary (W×D×H) | 125×75×27mm |
|---|---|
| Tryb PoE | Tryb PoE Monitorowanie portów które zasilają urzadzenia PoE i automatyczny restart przez odcięcie zasilania przy wykryciu nieodpowiadającego urządzenia |
| Obudowa | Desktop |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Tryb VLAN | Tryb VLAN Porty 1-4 są od siebie odizolowane |
| Tryb EXTEND | Tryb EXTEND Porty 1-4 obsługują transmisję do 250m 10Mbps (cat5e, cat6) |
| Tryb QoS | Tryb QOS Quality Of Service – priorytetyzacja pakietów wideo |
| Transfer | 10/100Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX |
| Przepustowość | 1.2Gbps |
| Waga | 0.5 kg |
| PoE pin | 1,2(+), 3,6(-) |
| Moc switcha PoE | 60W max 36W/port |
| Zasilanie | 52V DC 1.15A |
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-SP0402 |
| Porty PoE | 4×RJ45 100Mbps |
| Porty uplink | 2×RJ45 100Mbps |
| Standard IEEE | 802.3af / 802.3at |
| Przekazywanie pakietów | 1.48Mpps |
| Status diody LED | PWR(stała żółta): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(zielona): podłączone urządzenie, PoE(żółta): zasilanie PoE |
| Warunki pracy | 0°C~+40°C max 90% RH |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.