BCS-B-SIP124SR5-W
921,27 zł
17 w magazynie
Opis
BCS-B-SIP124SR5-W
BCS BASIC
Kamera obrotowa IP Wi-Fi 2 Mpx, przetwornik 1/2.7″ z obiektywem motozoom 2.8-12 mm.

- Stosunek S/N: 52dB
- Redukcja szumów: 2D/3D DNR
- Bitrate: 128Kbps~16Mbps
- Głośnik: Tak
- Zgodność: ONVIF(S/G/T)
- Rodzaj zasilania: 12VDC
- Zakres PAN: 0°~345°
- Zakres TILT: -10°~110°
- Auto tracking: Tak
- Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- Kompresja audio: G.711A / G.711U
- DORI: Detect 43~186m / Observe 17~74m / Recognize 9~37m / Identify 4~19m
- Kompensacja tła: BLC / HLC / WDR(120dB)
- Obrót obrazu: Mirror, Flip 0°/90°/180°/270°
- Strumień drugi: 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps)
- Dzień/noc: ICR mechaniczny filtr podczerwieni
- Rodzaj oświetlacza: IR LED
- Protokoły: IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP , PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP , 802.1x , SNMP, SSL
- &Zasilanie: 12V DC
- Prędkość TILT: 0.1°/s~40°/s(40°/s preset)
- Warunki pracy: -20°C~+60°C max 95% RH
- Wymiary: Ø133×248mm
- Waga: 0.86 kg
- Prędkość PAN: 0.1°/s~50°/s(50°/s preset)
- Ai – Ochrona perymetryczna: Tak
- Typ kamery: PTZ
- Rozdzielczość: 2 Mpx
- Migawka: Auto / manual 1~1/100000s
- Kontrola wzmocnienia: (AGC) Auto / manual
- Detekcja ruchu: 4
- Maski prywatności: 4
- Apertura: F 1.6
- Iris: Auto
- Strumień główny: 1920×1080 / 1280×720(25/30fps)
- Przetwornik: 1/2.7” CMOS
- System skanowania: Progressive Scan
- Focus: Auto / manual
- Zoom optyczny: 4×
- Sieć: RJ-45 10/100 Mbps WiFi(IEEE802.11b/g/n)
- Zoom cyfrowy: 16×
- Czułość kamery: 0.002Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR)
- Balans bieli: (AWB) Auto / manual
- Kąt widzenia: H:105.2°~29.32° V:52.6°~16.38° D:108.7°~33.3°
- Rozdzielczości: 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / CIF(352×288)
- Kolor obudowy: Biały
- Strumień trzeci: 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps)
- Kompresja wideo: H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
- Oświetlacz: 50m
- Mikrofon: Tak
- Gniazdo karty pamięci: MicroSD 256GB
- Pobór mocy: Max 12W
- Ilość strumieni: 3
- Klasa szczelności IP: IP66
- &Ai – Wbudowane funkcje inteligentne: Tak
- &Ai – Ochrona perymetryczna: Tak
- Obiektyw: Motozoom
- Ogniskowa: 2.8~12 mm
- WDR: 120dB
- Obsługa: Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n(2.4GHz)
- Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe: TVS 2kV
- Akcesoria w zestawie: Zintegrowany uchwyt ścienny, antena Wi-Fi
- Nazwa Urządzenia: BCS-B-SIP124SR5-W
- Piksele: 1920(H)×1080(V)
Informacje dodatkowe
| Stosunek S/N | 52dB |
|---|---|
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Głośnik | Tak |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Rodzaj zasilania | 12VDC |
| Zakres PAN | 0°~345° |
| Zakres TILT | -10°~110° |
| Auto tracking | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| DORI | Detect 43~186m / Observe 17~74m / Recognize 9~37m / Identify 4~19m |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Strumień drugi | 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP , PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP , 802.1x , SNMP, SSL |
| &Zasilanie | 12V DC |
| Prędkość TILT | 0.1°/s~40°/s(40°/s preset) |
| Warunki pracy | -20°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø133×248mm |
| Waga | 0.86 kg |
| Prędkość PAN | 0.1°/s~50°/s(50°/s preset) |
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2 Mpx |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Apertura | F 1.6 |
| Iris | Auto |
| Strumień główny | 1920×1080 / 1280×720(25/30fps) |
| Przetwornik | 1/2.7'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Focus | Auto / manual |
| Zoom optyczny | 4× |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps WiFi(IEEE802.11b/g/n) |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Czułość kamery | 0.002Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| Kąt widzenia | H:105.2°~29.32° V:52.6°~16.38° D:108.7°~33.3° |
| Rozdzielczości | 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / CIF(352×288) |
| Kolor obudowy | Biały |
| Strumień trzeci | 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25/30fps) |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Oświetlacz | 50m |
| Mikrofon | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | MicroSD 256GB |
| Pobór mocy | Max 12W |
| Ilość strumieni | 3 |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| &Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| &Ai - Ochrona perymetryczna | Tak |
| Obiektyw | Motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12 mm |
| WDR | 120dB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n(2.4GHz) |
| Zabezpeczenie przeciwprzepięciowe | TVS 2kV |
| Akcesoria w zestawie | Zintegrowany uchwyt ścienny, antena Wi-Fi |
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-SIP124SR5-W |
| Piksele | 1920(H)×1080(V) |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.