BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
476,01 zł
16 w magazynie
Opis
BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
BCS BASIC
Rejestrator IP 4 kanałowy 1 dyskowy z wbudowanym 4 portowym switchem PoE przystosowany do współpracy z kamerami o rozdzielczości maksymalnej 8Mpx.

- System: IP
- Pojemność dysku: 6 TB
- Max rozdzielczość nagrywania: 8 Mpx
- Pasmo wejściowe: 40Mbps
- Wydajność wyświetlania: 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps)
- Podział na wyjściach: 1/4
- Rozdzielczość nagrywania: 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / CIF/ QCIF
- Kompresja wideo: H.265+ / H265 / H.264+ / H.264
- Wyjścia wideo: HDMI4K/VGA
- Switch PoE moc: 54W max 30W/port
- Użytkownicy: 128
- Interfejsy: 2×USB2.0
- Wyjście audio: 1
- Obsługa: Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć: RJ-45 10/100/1000Mbps
- Funkcja Pentaplex: Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp
- Kanały PoE: 4
- Zasilanie: 48V DC
- Pobór mocy (bez dysków): Max 9W
- Warunki pracy: -10°C~+55°C max 90% RH
- Nazwa Urządzenia: BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
- Kanały: 4
- Dyski: 1
- Pasmo wyjściowe: 40Mbps
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI: 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA: 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Odtwarzanie: 1/4
- Archiwizacja: Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD
- Zgodność: ONVIF
- Protokoły: P2P, UPnP, DHCP
- Standard: IEEE 802.3 af/at
- Wymiary (W×D×H): 260×243×46mm
- Waga (bez dysków): 1.2 kg
Informacje dodatkowe
| System | IP |
|---|---|
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 40Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps) |
| Podział na wyjściach | 1/4 |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / CIF/ QCIF |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Switch PoE moc | 54W max 30W/port |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały PoE | 4 |
| Zasilanie | 48V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | Max 9W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-NVR0401-4P(2.0) |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pasmo wyjściowe | 40Mbps |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Odtwarzanie | 1/4 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Zgodność | ONVIF |
| Protokoły | P2P, UPnP, DHCP |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Wymiary (W×D×H) | 260×243×46mm |
| Waga (bez dysków) | 1.2 kg |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.