Adapter AD-UTP 2x RJ45 / 1x RJ45
20,00 zł
100 w magazynie
Opis
Urządzenie pozwala na połączenie dwóch urządzeń sieciowych za pomocą pojedynczej skrętki komputerowej
| Typ złącz: |
|
| Długość przewodu: | 12 cm |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 50 x 37 x 21 mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Rodzaj | Rozdzielacze RJ-45 |
| Producent | Digitus |
| Kod producenta | DN-93904 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.041 |
| EAN (GTIN) | 4016032267164 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.