2 portowy przemysłowy switch PoE na szynę DIN BCS-ISP02G-2SFP
1.439,00 zł
100 w magazynie
Opis
Cechy główne:
|
![]() |
BCS-ISP02G-2SFP to wszechstronny przełącznik sieciowy z dwoma portami PoE (Power over Ethernet) i dwoma portami uplink SFP (Small Form-Factor Pluggable). Zapewnia on szybkie połączenia Gigabit Ethernet, obsługując wiele standardów IEEE. Urządzenie jest kompaktowe, montowane na szynę DIN, wyposażone w diody LED informujące o stanie zasilania i połączeniach oraz oferuje moc PoE wynoszącą 60W. BCS-ISP02G-2SFP to niezawodny switch, idealny do zastosowań w trudnych warunkach środowiskowych, przy szerokim zakresie temperatur i wilgotności.
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-ISP02G-2SFP |
| Linia produktowa | BCS UNIVERSAL |
| Porty PoE | 2×RJ45 1Gbps |
| Porty uplink | 2×SFP 1Gbps |
| Standard IEEE | 802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z / 802.3af / 802.3at |
| Transfer | 10/100/1000Mbps half-duplex, full-duplex, auto-negotiation, auto MDI/MDIX |
| Przekazywanie pakietów | 1.48Mpps |
| Tablica MAC | 2K |
| Pamięć bufora pakietów | 1Mbit |
| Tryb STANDARD | 100m |
| Status diody LED | PWR(stała zielona): podłączone zasilanie switcha, LINK/ACT(żółta): podłączone urządzenie, PoE(zielona): zasilanie PoE |
| Moc switcha PoE | 60W |
| Zasilanie | 12~48V DC |
| Warunki pracy | -40°C~+75°C max 95% RH |
| MTBF | 200000h |
| Waga | 0.25 kg |
| Obudowa | Na szynę DIN |
| Wymiary (W×D×H) | 95×70×30mm |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.