Kamera obrotowa IP 5 Mpx BCS-B-SIP154SR5L1 z alarmami świetlnymi i dźwiękowymi
659,00 zł
5 w magazynie
Opis
Główne cechy:
- Przetwornik 1/2.7″ 5Mpx
- H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG
- Obsługa trzech strumieni kodowania
- Funkcje AWB, AGC, BLC, HLC, 2D/3D DNR, WDR(120dB)
- Detekcja ruchu, maski prywatności
- Funkcje inteligentne: ochrona perymetryczna
- Aktywne odstraszanie poprzez alarm świetlny i dźwiękowy
- Oświetlacz IR o zasięgu 50m
- Obiektyw 2.8-12mm motozoom
- Gniazdo karty microSD 256GB
- Prędkość PAN: 0.1°/s~50°/s(50°/s preset)
- Prędkość TILT: 0.1°/s~40°/s(40°/s preset)
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Zasilanie DC 12V / PoE(802.3af)
- Adaptery pasujące do kamery: BCS-ATU-B, BCS-P-A61, BCS-AS-ATU-B, BCS-BATU-B, BCS-AS-BATU-B
Kamera IP obrotowa 5Mpx z obiektywem motozoom 2.8-12mm, oświetlaczem IR o zasięgu do 50m oraz posiada również funkcję aktywnego odstraszania poprzez alarm świetlny i dźwiękowy. Różne funkcje, m.in. AWB, AGC, BLC, HLC, WDR(120dB) i inne pozwalają na prezentowanie obrazu lepszej jakości. Kamera zasilana jest napięciem DC 12V / PoE i posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik.

Automatyczny tryb dzień/noc
Kamera w ciągu doby automatycznie przełącza się na tryb nocny i dzienny kiedy ilość światła w otoczeniu się zmieni. Na przykład gdy zajdzie słońce.
Zasięg podczerwieni wynosi 50 metrów.
Obraz wysokiej jakości
Światłoczuła matryca oraz wysokiej jakości przetwornik w połączeniu z zaawansowaną optyką dostarczają obraz o wysokiej jakości oraz doskonałej ostrości. Urządzenie rejestruje w rozdzielczości 5 Mpx, dzięki czemu posiada znaczną przewagę nad typowymi modelami FullHD. Gwarantuje, że nawet najmniejszy szczegół zostanie uchwycony na materiale filmowym.
- A: 1280x720p ( 1Mpx )
- B: 1920x1080p ( 2Mpx )
- C: 2048x1536p ( 3Mpx )
- D: 2560x1440p ( 4Mpx )
- E: 2560x1960p ( 5Mpx )
- F: 3840x2160p ( 8Mpx )

Detekcja ruchuBCS-B-SIP154SR5L1 posiada wbudowany algorytm wykrywania ruchu w obrazie. Dodatkowo umożliwia wysyłanie powiadomień na telefon lub komputer. Ponadto możesz dowolnie ustawić obszar, który Cię interesuje, tak aby na przykład: otrzymywać powiadomienia tylko o ruchu z bramy wjazdowej. Kamery oprócz nagrywania 24/7 mogą również nagrywać tylko fragmenty po wykryciu ruchu, co przełoży się na obniżenie zużycia dysku twardego. |
![]() |
Zawartość produktu:
W pudełku poza kamerą znajdują się również użyteczne instrukcje oraz akcesoria montażowe przyspieszające cały proces montowania kamery.
W skład pudełka wchodzą:
- 1x Tubowa kamera 5Mpx – BCS-B-SIP154SR5L1
- Dokumentacja – Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, regulacje
- Szablon – Niewielkiej wielkości szablon z otworami montażowymi kamery
- Wkręty i kołki montażowe – Wszystko czego potrzebujesz do zamontowania kamery
- Zestaw wodoodporny – Komplet akcesoriów do zabezpieczenia złącz kamery przed wilgocią
Rejestr wideo i audioFunkcja nagrywania dźwięku w kamerach do monitoringu pozwala na rejestrowanie dźwięków wraz z obrazem wideo, co znacznie zwiększa możliwości i efektywność systemów nadzoru. Najważniejsze zalety takiego rozwiązania to:
|
![]() |
Automatyczny tryb dzień/nocPrzystosowana do pracy w każdych warunkach oświetleniowych z widocznością do 30m nawet w całkowitych ciemnościach. Dodatkowo czujnik Dzień/Noc przełącza tryb wizji automatycznie na podstawie ilości światła docierającego do obiektywu. |
![]() |
Specyfikacja techniczna:
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-SIP154SR5L1 |
| Linia produktowa | BCS Basic |
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2880(H)×1620(V) |
| Obiektyw | motozoom |
| Ogniskowa | 2.8~12mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Auto / manual |
| Iris | Auto |
| Zoom optyczny | 4× |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H:104.1°~30.6° V:54.9°~17.4° D:108.3°~34.4° |
| DORI | Detect 63~270m / Observe 25~108m / Recognize 13~54m / Identify 6~27m |
| Czułość kamery | 0.003Lux(F1.6,AGC) 0Lux(B/W,IR) |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 3 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 2CIF(704×288) / (640×360) / CIF(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620 / 2560×1440 / 2304×1296 / 1920×1080 / 1280×720(25 / 30fps) |
| Strumień drugi | 1280×720 / 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25 / 30fps) |
| Strumień trzeci | 720×576 / 704×288 / 640×360 / 352×288(25 / 30fps) |
| Bitrate | 128Kbps~16Mbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR |
| Rodzaj oświetlacza | IR + White Light |
| Oświetlacz | 50m / 10m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP , PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP , 802.1x , SNMP, SSL |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 18W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | -20°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø133×269mm |
| Waga | 0.87 kg |
| Prędkość PAN | 0.1°/s~50°/s(50°/s preset) |
| Prędkość TILT | 0.1°/s~40°/s(40°/s preset) |
| Zakres PAN | 0°~345° |
| Zakres TILT | -10°~110° |
| Auto tracking | Tak |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Łączność | Przewód |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Audio | Tak |
| Widoczność w nocy | do 50m |
| Obudowa | Obrotowa |
| Rozdzielczość | 5Mpx |
| Technologia | IP |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.