KAMERA WANDALOODPORNA IP DS-2CD2H46G2-IZS(2.8-12MM)(C) ACUSENSE – 4Mpx – MOTOZOOM Hikvision
1.375,00 zł
5 w magazynie
Opis
W kamerze zastosowano obiektyw motozoom z ogniskową 2.8 … 12 mm Zasięg oświetlacza podawany przez producenta zależy od warunków środowiskowych (przejrzystości powietrza, otoczenia, koloru ścian, czyli tzw. współczynnika odbicia sceny) Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji.
Kamera spełnia klasę szczelności IP66 Jest to kamera z serii Darkfighter, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach oświetleniowych.
| Standard: | TCP/IP |
| Przetwornik: | 1/3 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 4 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2688 x 1520 – 4 Mpx , 1920 x 1080 – 1080p , 1280 x 720 – 720p |
| Obiektyw: | 2.8 … 12 mm – Motozoom |
| Kąt widzenia: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 40 m |
| Interfejs RS-485: | Nie |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart Micro SD do 256GB (możliwy zapis lokalny) |
| Metoda kompresji obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wejścia / wyjścia alarmowe: | 1 / 1 |
| Audio: |
|
| Interfejs sieciowy: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Protokoły sieciowe: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, IEEE 802.1x, QoS, IPv4/IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| WEB Server: | Wbudowany |
| Maks. liczba użytkowników on-line: | 6 |
| ONVIF: | 18.12 |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P)
|
| Domyślny login / hasło administratora: | admin / – Hasło administratora należy ustawić przy pierwszym uruchomieniu |
| Domyślny adres IP: | 192.168.1.64 |
| Porty dostępu przez www: | 80 |
| Porty dostępu przez aplikację na PC: | Port: 8000 lub dostęp przez chmurę (P2P) – aplikacja iVMS-4200 |
| Port dostępu przez aplikację mobilną: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: |
|
| Prędkość transmisji strumienia głównego: | 25 kl/s @ 4 Mpx |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: |
|
| Obudowa: | Dome – Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 1.14 kg |
| Wymiary: | Ø 136 x 146 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, litewski, łotewski, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 311315189 |
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Kolor obudowy | Biały |
| Audio | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Łączność | Przewód |
| Widoczność w nocy | do 40m |
| Obudowa | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4Mpx |
| Technologia | IP |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.