MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G

102,54 

100 w magazynie

SKU: GTS-SFP-35G Kategoria:

Opis

Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm – Światłowód jednomodowy ; Maksymalny zasięg transmisji: 20 km ; Transfer: max. 1.25 Gb/s ; Złącza optyczne: SC / PC ; Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm) ;

Informacje dodatkowe

Waga 0.025 kg
Stan

Nowy

Producent

Inna, niedotyczy

Kod producenta

5902887056369

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

0.025

EAN (GTIN)

5902887056369

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-35G”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *