ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3

81,44 

50 w magazynie

SKU: AD-LC/LC-MM-OM3 Kategoria:

Opis

Adapter AD-LC/LC-MM-OM3 wielomodowy łączący dwa złącza typu LC; Przeznaczenie: Włókna wielomodowe OM3 ;

Informacje dodatkowe

Waga 0.002 kg
Stan

Nowy

Producent

Elmelo, Inna

Kod producenta

AD-LC/LC-MM-OM3

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym

0.002

EAN (GTIN)

5902887054976

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ADAPTER WIELOMODOWY AD-LC/LC-MM-OM3”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *